Ubytování ve valašských roubenkách v Karolince

Chalupy Mátěráda

O areálu Mátěráda

Každá z pěti chalup v uzavřeném areálu Mátěráda má své jedinečné kouzlo. Valašské chalupy jsou spojením útulnosti, moderního designu a jednoduchosti, které provoněné dřevem tvoří zvláštní atmosféru. Pro zvýšení pohodlí v chladných ránech i večerech jsou k dispozici kachlová krbová kamna. Každá roubenka disponuje plně vybavenou kuchyní, TV a možností připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Navíc každá chalupa má svůj vlastní plynový gril, na kterém si můžete připravit grilované lahůdky na terase nebo si upéct špekáčky na společném ohništi v areálu Mátěráda.

Uzavřený areál

Hlavní bránu je možné uzavřít, což vám umožní si užít klid a soukromí.

Parkoviště

Parkování pro hosty je k dispozici zdarma přímo v areálu.

Společenská místnost

Samoobslužný výčep, kávovar, pohodlné sezením pro až 40 osob a krbovými kamny = ideální místo pro společenské události.

Lyžárna / kolárna

Lyže i kola mohou být uloženy v uzamykatelné místnosti, kde jsou také k dispozici odrážedla, míče a další vybavení.

Dětské hřiště

Houpačky, skluzavky, pískoviště a mnoho dalšího jistě potěší děti. Hřiště je navíc oplocené pro větší bezpečnost.

Travnaté hřiště

Naši hosté mohou využívat travnaté hřiště pro fotbal, badminton a jiné sporty. Jsou k dispozici fotbalové branky, míče, badmintonové sety a další sportovní vybavení.

Deskové hry

Ve společenské místnosti naleznete výběr různých deskových her, které si můžete půjčit a strávit příjemný čas.

Ohniště

Máme k dispozici dvě společná ohniště s dostatečným množstvím dřeva a opékacími vidličkami. Navíc je možné si zapůjčit gulášový kotlík pro vaření výborných pokrmů pod širým nebem.

Pingpongový stůl

Od jara do podzimu máme k dispozici pingpongový stůl včetně veškerého potřebného vybavení, abyste si mohli užít hru.

Chalupy

Chalupa Pomněnka

Chalupa Pomněnka je určena pro ubytování čtyř osob a nabízí dvě ložnice, koupelnu, saunu, plně vybavenou kuchyň a zastřešenou terasu pro venkovní posezení.

Chalupa U Potoka

Chalupa U potoka je vhodná pro ubytování až pěti osob. Nabízí dvě ložnice, koupelnu, plně vybavenou kuchyň a částečně zastřešenou terasu pro venkovní posezení.

Chalupa Jednička

Chalupa Jednička je ideální pro ubytování až osmi osob. Nabízí tři ložnice, koupelnu s vanou, saunu, plně vybavenou kuchyň a zastřešenou terasu pro venkovní posezení.

Chalupa U Nás

Chalupa U Nás je prostorná a nabízí ubytování až pro 11 osob. Disponuje 4 ložnicemi, 2 koupelnami, saunou, plně vybavenou kuchyní a zastřešenou terasou pro venkovní posezení.

Chalupa Vyhlídka

Chalupa Vyhlídka je vhodná pro až 12 osob a nabízí čtyři ložnice, každá s vlastní koupelnou. Kromě toho má prostornou společenskou místnost, plně vybavenou kuchyň, místnost s kachlovými krbovými kamny a dvě zastřešené terasy pro venkovní posezení